İLETİŞİM FORMU

E-mail: info@teknoakademi.com

Detaylı Bilgi

Derslerimiz sadece özel ders şeklindedir. İstanbul için dersler kendi işyeri veya evinizde yapılabilir. İstanbul dışından ders talepleriniz için Uzaktan Eğitim konusunda bilgi almak için iletişim formunu kullanabilirsiniz. Şirket içi ve grup eğitimleri içinyine iletişim formu ve info@teknoakademi.com email adresi üzerinden detaylı bilgi alabilirsiniz.

Özel Ders fiyat ve ücretleri için http://www.teknoakademi.com/ders-ucretleri linkinden detaylı fiyat listesine ulaşabilirsiniz.

Özel ders tercih etmeniz için çok farklı sebep var, ama en önemli konu kursiyerlerin aldığı kişisel ilgi ve bireysel öğrenme ve anlama hızlarına göre ders müfredatının yeniden planlanabilmesidir. İster yeni başlayan seviyesinde veya mevcut bilgi ve yeteneklerini başka bir düzeye taşımayı isteyen tecrübeli bir kullanıcı olun, özel dersler sayesinde öğrenmek istediğiniz konular üzerinde gerekli bilgileri edinebilirsiniz.

Kişisel hedeflerinizi gerçekleştirmek için özel dersler kursiyerin beklentileri doğrultusunda şekillendirilir. Sadece ihtiyacınız ve öğrenmek istediğiniz konular üzerinden bir müfradat oluşturulabilir.

HABER LİSTESİ:

TWITTER:

twitter
Twitter üzerinden bizi takip edebilirsiniz:
#teknoakademi
Takip Et