Web Sitesi Tasarımı

neden web sitesi

Niçin Bir Web Sitesi Sahibi Olmalısınız?

İletişim

İletişim, günümüzün gelişkin teknolojisine rağmen hala büyük oranda telefonla sağlanmaktadır. Telefonla iletişim hız bakımından günümüzde alternatifsiz olmasına karşın, telefonu her an kullanamama, sözlü iletişimde hatırlanamayan ayrıntılar ve en önemli olarak da maliyet internet kullanımını dolayısıyla Web Sitelerini giderek ön plana çıkarmaktadır.Web sitesi üzerinden yapılan iletişim neredeyse maliyetsiz ve yazılı olması sebebiyle hatırlanabilir niteliktedir.

7 / 24 Açık İşyeri

7 / 24 Açık İşyeri

İnternet kullanımın giderek artması, arama motorlarının etkin biçimde kullanılması firmaları bir Web Sitesi sahibi olmaya zorlamaktadır. İnternet kullanıcılarının arama motorlarında, firmaların faaliyet alanları ile ilgili aramalar yaptıklarında; ister resmi tatil olsun, isterse gece yarısı olsun Web sitenizi gördüğünde sizinle ilgili bilgilere ulaşabilecek, ürünlerinizi kendi evinin rahatlığında inceleyebilecek ve en önemlisi e-ticaret (online alışveriş) yapabileceği bir web siteniz varsa alışverişini online olarak yapabilecektir.

Çağdaş Hizmet

Çağdaş Hizmet

Şirketinizin web sitesi; firmanızın güncel teknolojiyi kullandığını gösteren en önemli işarettir. Bir web sitesi sahibi olarak müşterilerinize ve iş ortaklarınıza internet teknolojisini kullandığınızı gösterecek ve onların size vereceği artı puanlara bir yenisini daha eklemiş olacaksınız.

Ekonomi

web sitesi ekonomiktir

Broşür gönderme, faks yollama yerine e-mail ile daha kolay ve masrafsız iletişim imkanları kazandırır. Web sitesi ile firma tanıtımı TV, Radyo, Gazete gibi klasik medya yayınlarına göre çok daha ekonomiktir.

Sınırsız ve Ücretsiz Reklam

Sınırsız ve Ücretsiz Reklam

Onlarca sayfaya ancak sığdırabileceğiniz ürün kataloglarınızı, saniyesine binlerce lira verdiğiniz reklam filmlerini kartvizitinizin altına yazacağınız küçük bir internet adresi ile binlerce kişiye ve en önemlisi de dünyanın dört bir yanına sınırsız ve ücretsiz bir şekilde duyurmuş olursunuz.

Etkili Ürün Tanıtımı

Etkili Ürün Tanıtımı

Hareketli ve Sesli Sunumlarla siteyi ziyaret edenlere gerçeğe yakın şekilde tanıtım yaparsınız. İstediğiniz kadar ürünün detaylı tanıtımını Video görüntüleriyle görüntülü olarak sunabilirsiniz. Site ile birlikte verilen mailler sayesinde tanıtım maili gönderebilir, onların hem sitenize girip sizin hakkında bilgi almasını, hem de maille yapılan tanıtım sayesinde extra maliyetlerden kurtulmuş olursunuz.

Online Alışveriş Sitesi

Online Alışveriş Sitesi

Elektronik ticaretin büyüme trendini gören ve bu yeni pazarda yerini almak isteyen çok sayıda şirket rekabette geri kalmamak için Internet üzerinde web sitesi açarak, online satış yapmaya başladılar. Bir çok ünlü marka sanal mağaza açmaya başladı. Bu mağazalar 7 gün 24 saat açık kaldıklarından ve Dünya'nın dört bir yanına online olarak satış yapabildiklerinden gerçek mağazalardan daha çok rağbet görür oldular. Tekno Akademi; her web tasarım projesini farklı olarak ele almakta, firma kimliğine uygun gerekli grafik tasarımlarını yapmaktadır.

Tekno Akademi; Web tasarımının yanı sıra grafik tasarım, web sitelerinin arama motorlarında ön sıralarda çıkmasını sağlamak için google, msn, yahoo vb. optimizasyon (Search Engine Optimisation), web site içerik geliştirme, arama motorlarına kayıt ve flash tasarımı hizmetlerini sunmaktadır.

E-Ticaret Sitesi

E-Ticaret Sitesi

Her geçen gün alışverişlerini internet üzerinden yapan internet kullanıcılarının sayıları artmaktadır. Bunun yanı sıra bir ürün ve hizmet ararken kullanıcılar, arama motorlarına girerek ilgi duydukları konu ve ürünleri google gibi arama motorlarından arıyorlar. Bu aramaları sonucunda buldukları siteleri inceleyerek alışverişlerini yapıyorlar veya firmaları arayarak bilgi sahibi oluyorlar. Bu bağlamda her an açık bir şube bulundurmak yerine bir web sitesi bu görevi sizin için en iyi şekilde yapabilir.

Ayrıca Tekno Akademi olarak bizler, Web sitenizin içeriğinin güncel tutulması için web danışmanlık hizmetide veriyoruz.. Eğer halihazırda bir web siteniz varsa, mevcut sitenizin tasarım, içerik ve fonksiyonlarını gözden geçirerek, müşteri odaklı ve kullanımı kolay yeni bir web tasarım hizmeti sunabiliriz.

Responsive Web Sitesi Tasarımı

Responsive Web Sitesi Tasarımı

Sosya Medyanın Pazarlamada Kullanılması

Sosya Medyanın Pazarlamada Kullanılması

HABER LİSTESİ:

TWITTER:

twitter
Twitter üzerinden bizi takip edebilirsiniz:
#teknoakademi
Takip Et